Ettevőttest Laevad Uudised Kontakt Toetame  

Liinid
Sviby - Rohuküla
Sõru-Triigi
Kihnu - Pärnu
Kihnu - Munalaid
Manilaid - Munalaid
Ringsu-Munalaid
Ringsu-Pärnu
Ringsu-Roomassaare
Laaksaare - Piirissaar
Kelnase - Leppneeme
Tallinn - Aegna


Lisainfo
Sadamad & bussid
Taotlused
KKK
Eeskirjad
Lingikogu
Pildialbumid
Otsime töötajaid
Tagasiside
Reisijate õigusi puudutav määrus (EL)
nr 1177/2010

E-pileti ostmise ja kasutamise kord Aegna liinil

1.E-pilet

 1.1. E-pilet on internetikeskkonnast ostetav laevapilet , millel on konkreetne väljumisaeg ja laevaliin ning mille maksumus tasutakse pileti vormistamisel üle pangalingi.

 1.2. E-pilet võib sisaldada laevapileteid ühele edasi-tagasi reisile reisijatele koos kergliiklusvahenditega.

 1.3. E-pileteid on võimalik ette osta kuni 30 päeva enne väljumist. Vedajal on õigus lühendada e-pileti etteostu aega.

 2. E-pileti ostmine

 2.1 E-pileti saab osta AS Kihnu Veeteed veebikeskkonnast www.veeteed.com

 2.2. E- pileti ostmiseks:

1) Vali sobiv laevaliin
2) Vali reisi kuupäev
3) Vali sobiv kellaaeg, enne veendudes laeval on piisavalt vabasid kohtasid
4) Sisesta tellija andmed  - nimi, kontakttelefon ja e-posti aadress
5) Vali sobivad reisija pileti liigid ja arv
6) Soovi korral lisa jalgratas
7) Kinnita tellimus
8) Soovi korral lisa laevaliini teine suund
9) Kontrolli ostukorvi sisu ja kinnita tellimus
10) Tasu piletite eest  pangalingi kaudu
11) Pöördu kindlasti tagasi teenuspakkuja või kaupmehe juurde (Kaupmehe juurest tagasi pöördumata jätmisel ei vormistada e-piletit).

 2.3. Kohalike elanike reisija piletite ostmisel tuleb piletite lisamiseks sisestada isikute isikukoodid. Soodustuste rakendamisel lähtutakse vedaja eeskirjast „Piletihinna soodustused ja nende rakendamise kord Aegna liinil“.

 2.4. Peale kaupmehe juurde tagasi pöördumist avaneb pilet, ostja  poolt sisestatud e-posti aadressile saadetakse kinnitus pileti ostmise kohta ning viide veebiaadressile, mille kaudu on võimalik piletit muuta ja tühistada ning vajadusel teha ka arve väljatrükk.

Kui e-pilet ei avane, ei ole pilet vormistatud.

 2.5. Tehingu katkemisel kontrollige, kas arveldusarvelt on teostatud makse ja juhul kui piletit ei ole vormistatud, aga makse on teostatud pöörduge tööpäevadel kell 9-17 klienditeeninduse numbrile +3724431069 või +3725272974 või saatke koopia maksekorraldusest ja info meiliaadressile veeteed@veeteed.com.

 2.6. Katkemine võib olla põhjustatud internetiühenduse kvaliteedist, pangalinkide toimivusest või ebapiisavatest vabadest kohtadest  valitud väljumistele.

 2.7. Kui e-pilet avaneb, ent teie e-postile ei saabu kinnitust, võib tegu olla vigaselt sisestatud e-posti aadressiga või veebibrauseri turvasätete mittevastavusega, pöörduge klienditeeninduse poole.

 3. E-pileti muutmine ja tühistamine:

 3.1. E-piletit on võimalik muuta ja tühistada kuni 2 tundi enne laeva väljumist.

 3.2. E-piletit on võimalik muuta  liikudes e-posti aadressile kinnituskirjaga saabunud lingi kaudu.

 3.3. E-piletil on võimalik muuta:

1) väljumise kuupäeva
2) väljumise kellaaega
3) reisija pileti tüüpi
4) reisijate kogust
5) kergliiklusvahendite kogust

3.4. Pileti muutmisel lisades (kõrgema piletihinnaga) reisijaid või kergliiklusvahendeid tuleb tasuda juurde maksmisele kuuluv summa. Kui muudatustest tingitult pileti maksumus väheneb, arvatakse tagastatavast summast maha tagastustasu 3.20 eurot.

 3.5. E-piletit on võimalik tühistada liikudes piletile e-posti aadressile kinnituskirjaga saabunud lingi kaudu. E-pileti tühistamine on võimalik kuni 2 tundi enne laeva väljumist.

 3.6. Tühistatud e-piletite maksumuse tagastamiseks tuleb täita veebilehel vastav vorm „ Tühistatud e-pileti maksumuse tagastamise avaldus“ 7 päeva jooksul tühistamisest.. Tagastatavast summast arvatakse maha tagastustasu 3.20 eurot.

 3.7. Tagastamisi teostatakse vaid pangakonto vahendusel 10 tööpäeva jooksul peale avalduse saabumist. Piletikassades ja laeval tagasiarvestusi ega tasaarveldusi ei teostata.

 4. E-pileti kasutamine ja kontroll

 4.1. E- -pilet peab olema välja prinditud registreerimiseks ja kontrolliks. Kui e-piletit muudetakse, peab olema väljatrükk tehtud peale viimast muutmist.

 4.2 E-pilet on kehtiv vaid piletil märgitud:

1) Reisile (laevaliin ja kellaaeg)
2) Reisijate tüüpidele

 4.3. E-piletiga reisijad ja kergliiklusvahendid peavad olema sadamas kohal õigeaegselt (vähemalt 15 minutit enne laeva väljumist) ja  registreerima e-pileti laevale pääsul..

 4.4. E-pileti registreerimiseks ja kontrolliks tuleb esitada sõidusoodustust tõendavad dokumendid, kui pilet sisaldab soodushinnaga reisijaid Soodustuste rakendamisel lähtutakse vedaja eeskirjast  „Piletihinna soodustused ja nende rakendamise kord Aegna liinil“

 4.5. Õigeaegselt kasutamata, tühistamata või valedele reisijatüüpidele ostetud piletid on kehtetud, neid ei vahetata ümber ja nende piletite maksumust ei tagastata.

 5. E-pileti kehtivus ilmastikust või vedajast tingitud liiklusseisaku korral.

 5.1. Ilmastikust tingitud häirete korral kehtib e-pilet liikluse taastamisel üleveo teostamiseni, kuid mitte kauem kui 24 tundi liikluse taastamisest (laeva väljumisest). Laevale pääs tagatakse sel juhul vastavalt vedaja eeskirjale „ Laeva mahutavuse kasutamise eeskiri“.

 5.2. Vedajast tingitud liiklusseisakute korral võetakse piletiomanikuga  ühendust esitatud kontaktandmetel ja pakutakse välja uus reisiaeg või piletite maksumuse tagastamine.

 

 Change language: 
Piletite eelmüük
Sviby - Rohuküla
Sõru-Triigi
Kihnu - Munalaid
Kihnu - Pärnu
Munalaid - Manilaid
Tallinn - Aegna
Kelnase - Leppneeme
Ringsu-Munalaid
Ringsu-Pärnu
Ringsu-Roomassaare


Broneerimine
Broneerimine
Kalkulaator
Püsikliendile


Klienditsoon | Admin | Intranet | Logout